Firma DorForm powstała z początkiem 2013 roku. 

 

Zamiłowanie do pięknych kwiatów, zieleni i przyrody musiało zaowocować wejściem w nową branżę która dotyka świata roślin.

 

 Pasja, pomysły, tworzenie... 

 

Nasza firma już od wielu lat zajmowała się tworzeniem wyjątkowych projektów oraz kompozycji. Wszystko w świecie kwiatów ciętych a także doniczkowych najbardziej, najczęściej i najchętniej.

 

Jak to w życiu bywa pasja powoduje pomysłów mnożenie, a gdy to możliwe wspaniałych rzeczy tworzenie.

 

Obecnie zakres świadczonych przez nas usług sprowadza się do realizacji ciekawych koncepcji a w efekcie produkcji oryginalnych doniczek i osłonek dla roślin.

 

Staramy się aby nasze produkty, w tym wzory oraz kolory osłonek były niepowtarzalne, eleganckie, subtelne i po prostu wyjątkowe. Aktualnie jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kilka nowych, ładnych, estetycznych modeli doniczek w niebanalnych odcieniach.

 

Bardzo chętnie wsłuchujemy się w propozycje i sugestie naszych szanownych klientów dotyczących zapotrzebowania na konkretne artykuły z branży tworzyw sztucznych. Wierzymy, że wiele z nich będzie dla nas nowym celem, inspiracją oraz tzw. "strzałem w dziesiątkę". Dziękujemy za zaufanie i owocną współpracę wszystkim dotychczasowym klientom a jednocześnie zapraszamy nowych Państwa w nadziei, że dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów.

 

Serdecznie zapraszamy.